Symulator serca w kształcie serca

Kilka lat temu, [addie] nad Tymkrs zgromadziło straszną mało Halloween Projekt: mała płyta śmigła, która emuluje sygnały elektryczne w sercu. Jako pielęgniarka serca myślała, że ​​jej projekt może użyć trochę poprawy, a po dwóch latach w końcu skończyła. To deska w kształcie serca, która symuluje sygnały elektryczne poruszające się przez serce.

Istnieje kilka kluczowych obszarów, które prowadzą sygnały elektryczne przez serce – węzeł sinoatryjski, węzeł atrioroventricular i branches pakietowych działają jak gracze w orkiestrze, aby utrzymać bicie serca, jak powinien. Jeśli coś pójdzie nie tak z jednym z nich, serce przechodzi do tachykardii lub migotania – nie jest dobra, przez żadną miarę. [Addie] Simuluje wszystkie różne sposoby, w jakie serce może pomylić z diodami LED stojącymi na sygnały elektryczne w prawdziwym sercu. Nazwa gry jest spojrzenie na diody LED i powiedzieć, w jakim stanie się serce.

Serce PCB to tylko jedna część symulatora serca [addie]. Symulowane serce może również podłączyć się do schludnego małego w kształcie serca pudełko projektu przewodowego za pomocą elektromagnetycznego, wyświetlacza LCD, gniazda słuchawkowego i inną elektroniką, aby przekształcić to elektroniczne serce w pełne narzędzie do badania na rytmy serca. Pielęgniarki w [addie] “s Urządzenie kochają rzeczą i wygląda jak [addie] może mieć tutaj prawdziwe narzędzie szkoleniowe treningowe tutaj.

Back to top