DIY Mały Syntezator Single-PCB

[Jan Ostman] Pchnie granice syntezy hałasu na mikrokontrolerrach AVR ATMEGA, a także jego najnowsze dwie zadania jest tak urocze, że musieliśmy to skomponować. Minits dzieli się dokładnie tego samego fundamentalnego oprogramowania dźwiękowego generacji z jego poprzednimi Tinyts, które omówiliśmy tutaj wcześniej, ale dodaje wiele więcej kluczy, OLED, a także MIDI, podczas zabierania kilku gałek.

Oba klawiatury funkcyjne, które są po prostu miedziane podkładki umieszczone przez płaszczyznę ziemną, a także kod wykonuje proste wykonywanie pojemnościowe, aby dowiedzieć się, czy są dotknięte lub nie. Punkt tutaj jest to, że możesz odebrać płytkę PCB z [Jan] na tanim, a także eksperymentować z kodem. Albo możesz po prostu podjąć kod, jak również zrób mniej dostrojoną wersję dla siebie z Tapo Arduino, a także niektórych płyt miedzianych.

Tak czy inaczej, lubimy kombinację bardzo małych materiałów, a także maksymalnej wielkości, a także wierzyć, że jest to świetne, że [Jan] dzieli kod, jeśli nie występuje również wzorów PCB. Każdy z metodą projektowania PCB może dostać klon działał po południu, chociaż będzie tańszy, aby dostać je w masie, a także jesteś najprawdopodobniej znacznie lepiej kupując jeden z [Jan].

Back to top