Hałas zanieczyszczenie TIT dla TAT używa dzieci Baha jako broń

tutaj [Matthew Br] opisuje sytuację, w której znajduje się sąsiedzi, którzy dzielą tę ścianą swojego mieszkania. Kiedy słuchają muzyki lubią głośno, więc dostaje się “cieszyć się” doświadczeniem. Ale nie może go już zaniedbywać dłużej i podjęła decyzję o użyciu wykrywacza głośności dźwięku, aby uderzyć w niektóre melodie, ideał na nich.

Przykleił mikrofon do ściany i podłączył do swojego arduino. Monitoruje dźwięk przychodzący i, używając regulowanego progu, będzie aktywować, gdy sąsiedzi są zbyt głośne. Uważamy, że był mądry, aby uwzględnić pewne filtrowanie czasu, które zapewniają, że głośne dźwięki są utrzymane, a nie tylko wynikiem kogoś wpadającego do ściany. Gdy system wykryje głośną muzykę w celu przedłużonego okresu wyzwalaczy [Mateusza] własny odtwarzacz CD, aby pompować, kto pozwala psom? przez chłopców baha. Będzie grać przez pewien czas, a potem wyłączyć, aby słuchać i sprawdzić, czy sąsiedzi są nadal hałaśliwe.

Papiery rzeczywisty bieg w drugiej połowie klipu po przerwie. Pewnie mamy nadzieję, że żyje w budynku z dwoma jednostkami, w przeciwnym razie doprowadzi również resztę batty sąsiadów!

Back to top